گالری
پیوند ها


  چاپ        ارسال به دوست

حضور مدیرکل هماهنگی اقتصادی وزارت امور خارجه در چهاردهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی

چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در تاریخ 6 و 7 دیماه 1397 در سطح ملی و با مشارکت مسئولین کشوری، استانی و شهری برگزار گردید. در این رویداد ملی براساس گزارش دبیر جشنواره از میان ۸۰۰طرح واصله از سراسر کشور تعداد ۲۰۰طرح وارد مرحله داوری شده و در نهایت ۷۲طرح و فرصت سرمایه گذاری به جشنواره راه یافت که به معنای تولد ۷۲کسب و کار جدید است.

در  جشنواره امسال که از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم و تحقیقات نیز حضور داشتند، با هماهنگی نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان آقای معصومی فر، مدیرکل دفتر هماهنگی و پایش روابط اقتصادی خارجی وزارت امور خارجه نیز در جشنواره شرکت نمودند تا از نزدیک با اهداف، برنامه ها وکارکرد جشنواره آشنا شوند.

آقای معصومی فر در این جشنواره ضمن ارائه سخنرانی در پنل تخصصی و  مشارکت در برنامه اهداء جوایز در مراسم اختتامیه جشنواره، زمینه های همکاری وزارت امور خارجه جهت ارتقاء سطح کیفی جشنواره به خصوص برای جذب ایرانیان خارج از کشور جهت مشارکت فعال تر در این رویداد را تشریح نمودند.

با هماهنگی نمایندگی وزارت امور خارجه دراصفهان، آقای معصومی فر در سفر خود به اصفهان علاوه بر حضور در پنل های تخصصی و عمومی جشنواره و مشارکت در برنامه اهداء جوایز برندگان جشنواره، نشستی اختصاصی نیز با تعدادی از شرکتهای دانش بنیان که در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر هستند، داشت. در این نشست شرکتهای مذکور ضمن معرفی ظرفیت ها و توانمندی های خود، در مورد مشکلات و مسائلی که  بخصوص در زمینه صادرات محصولات خود به خارج از کشور دارند، توضیحاتی ارائه نمودند.

به ابتکار نمایندگی وزارت امور خارجه دراصفهان با توجه به اینکه یکی از ظرفیت های اصلی  اقتصادی اصفهان محصولات صنایع دستی و موضوع صادرات این محصولات به خارج از کشور می باشد، جلسه ای با حضور تعدادی از فعالان در عرصه تولید و صادرات صنایع دستی اصفهان با مدیرکل اقتصادی وزارت امور خارجه برگزار گردید و راهکارهایی جهت کمک و حمایت  وزارت امور خارجه در این خصوص ارائه گردید.

 


١١:٢٧ - 1397/10/07    /    شماره : ٥٥١٥٥٤    /    تعداد نمایش : ٣٤خروج
نظرات

سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است.
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است.
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است.
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران